Svatby

Plánujete svatbu a chcete mít jistotu, že ve váš velký den bude vše perfektní? Toužíte naplno prožít každý okamžik a mít neopakovatelné vzpomínky? Nepokažte si jedinečné chvíle tím, že mezi vašimi příbuznými a přáteli bude nešikovně pobíhat člověk, který by měl naopak bezchybně a živě zaznamenat výjimečné události.Ozvěte se!

Pouze obřad

Od příjezdu před svatební síň po titulcích dle přání fotografie z mládí, či ze společných cest, architektura radnice (zámku, kostela) Váš příjezd, momentky těsně před obřadem, vlastní obřad natočený na dvě kamery, svatební veselí po obřadu, rozhovory se svatebčany, natáčení při fotografování, romantická procházka, odjezd novomanželů. Závěrečná rekapitulace.


Cena 2200,-     V ceně je započítán klip z celé doby natáčení a zpracovaný celý delší záznam. Výstup je v souborech Mp4 a v případě zájmu na DVD nebo BD.

 

Od obřadu po svatební hostinu

Od příjezdu po první svatební tanec po titulcích dle přání fotografie z mládí, či ze společných cest, architektura radnice (zámku, kostela) Váš příjezd, momentky těsně před obřadem, vlastní obřad natočený na dvě kamery, svatební veselí po obřadu, natáčení při fotografování, romantická procházka, odjezd na hostinu, zachycení exteriéru a interiéru místa konání oslavy, svatební tabule, svatební zvyky, proslovy, společná polévka, rozhovory se svatebčany, první novomanželský tanec. Závěrečná rekapitulace.


Cena 5200 ,-     V ceně je započítán klip z celé doby natáčení a zpracovaný celý delší záznam. Výstup je v souborech Mp4 a v případě zájmu na DVD nebo BD.

 

Od domova do večera

Po titulcích dle přání fotografie z mládí, či ze společných cest, poslední svatební přípravy zpravidla v domě nevěsty, dostrojování aut i nevěsty, příchod ženicha, předání kytice, požehnání, odjezd na obřad, momentky těsně před obřadem, vlastní obřad natočený na dvě kamery, svatební veselí po obřadu, natáčení při fotografování, romantická procházka, odjezd na hostinu, zachycení exteriéru a interiéru místa konání oslavy, svatební tabule, svatební zvyky, proslovy, společná polévka, rozhovory se svatebčany, první novomanželský tanec, zábava, soutěže atd. Závěrečná rekapitulace.


Cena 8200,-     V ceně je započítán klip z celé doby natáčení a zpracovaný celý delší záznam. Výstup je v souborech Mp4 a v případě zájmu na DVD nebo BD.

 

 

Každé další DVD včetně obalu je za 150,- Kč.
Vytvoření Blue-ray disku v plné kvalitě     1ks za 350,- Kč
Dopravné - mimo Jindřichův Hradec - 6 Kč/km.
Natáčení a střih videa probíhá ve Full HD rozlišení (1920 x 1080) ve formátu 16:9. Výstup v souborech Mp4, na DVD nebo Blu-ray. Všechny záznamy uchováváme v digitálním archivu pro případné vytvoření nové kopie v originální kvalitě.